foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie, przesyła w załączeniu list z Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. List skierowany do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w edukacyjnym programie dla szkół podstawowych pod nazwą "Program dla szkół".

W związku z rozpoczęciem drugiego semestru realizacji programu w przygotowanym liście organizator przypomina rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinni zwrócić uwagę. Organizator zachęca również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

Treść listu

Polecane strony

Licznik odwiedzin

394090
Dziś181
Wczoraj343
Tydzień964
Miesiąc5606
Wszystkie dni394090

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.