foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny. 
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk. 
                  Dużo radości. 

                  Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
                  Każdego dnia dobry uczynek - 
                  To jest od chłopców upominek"
                                                                       Zbigniew Jeżyna 

   8 MARCA    to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom, pani dyrektor, swoim paniom, paniom z obsługi. Nie obyło się bez słodyczy, drobnych upominków i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień,a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczniembarassed. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...

Zdjęcia...

Polecane strony

Licznik odwiedzin

341149
Dziś343
Wczoraj403
Tydzień746
Miesiąc12868
Wszystkie dni341149

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.