foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Jesteśmy pasowani na uczniów szkoły

W czwartek, 15 października w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość- pasowanie dzieci z klasy I na uczniów. Pierwszoklasiści wspaniale spisali się podczas egzaminu na pierwszaka. Doskonale odgadywali zagadki, pięknie odpowiadali na trudne pytania, sprawdzili się w układaniu puzzli, pokazali, że są bardzo sprawni ruchowo, a także popisali się talentem muzycznym. Następnie wobec Pani Dyrektor Krystyny Gnat złożyli uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu Pani Dyrektor pasowała ich na Uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętego Huberta w Pogwizdowie Nowym. Na koniec uroczystości każde dziecko odbiło ślad swojego palca pod tekstem ślubowania. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali z rąk swojej wychowawczyni pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci kuferków szkolnych od rodziców. Rodzice przygotowali również dla swych pociech słodki poczęstunek. Pierwszoklasistom życzymy samych najlepszych ocen oraz wielu, wielu sukcesów!

Zdjęcia...

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.