foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA


Zagrożeń związanych z komputerami jest wiele. Najbardziej narażone na niebezpieczeństwa są komputery, które pracują w sieci i mają dostęp do internetu. Z okazji Dnia Bezpiecznego Komputera przedszkolaki rozmawiały o tym, czy w sieci zawsze jest bezpiecznie. Za pomocą kolorowych kubeczków dowiedziały się, że nie zawsze po drugiej stronie ekranu jest osoba, której się spodziewamy. Nie zawsze informacje, które pojawiają się w internecie są prawdziwe. Szaraczki zastanawiały się jakie środki ostrożności warto zachować korzystając z internetu. Ponadto zwrócono uwagę na kontrolowanie czasu spędzonego przed monitorem, dbanie o prawidłową postawę i odległość wzroku od ekranu. Na podsumowanie zajęć dzieci wykonały własne komputery.

Zdjęcia...

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.