foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Wyniki konkursu

„Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa"

organizowanego przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

03 listopada 2020 r.

 

Kategoria I Przedszkole

„Rok w lesie – zima”

I miejsce – nagrody równorzędne:

  • Adela Faff 4 lata, NP Budy Głogowskie
  • Alan Ozimek 6 lat, ZSP Książnice
  • Alicja Urban 6 lat, PP nr 1 Rzeszów
  • Amelia Krzyśko 6 lat, PP Wysoka Głogowska
  • Amelia Liskowicz 6 lat, SP Borek Stary
  • Antonina Krasnopolska 5 lat, SP Borek Stary
  • Aurelia Harla 4 lata, SP Przecław
  • Barbara Korzeniowska 5 lat, PSP Ubieszyn
  • Filip Dudek 5 lat, P Niechobrz
  • Florentyna Wójcik 3 lata, PP Pogwizdów Nowy
  • Hanna Czebocka 5 lat, SP Przecław
  • Hanna Morąg 5 lat, PP Pogwizdów Nowy
  • Kamila Knet 6 lat, SP Przecław
  • Katarzyna Szewc 6 lat, ZSP Książnice
  • Lena Chruściel 5 lat, PP Wysoka Głogowska
  • Maksymilian Sieracki 5 lat, PP Lipie
  • Milena Ochab 6 lat, PSP Ubieszyn
  • Nikola Dziekan 5 lat, SP Przecław
  • Nikola Kowalska 5 lat, PP Głogów Małopolski
  • Patryk Chmaj 6 lat, SP Rudna Mała
  • Sonia Rusin 4 lata, ZSP Książnice
  • Tymon Wikiera 3 lata, PP Pogwizdów Nowy
  • Zuzanna Groch 6 lat, PSP Ubieszyn

 

Kategoria II klasy 1-3

„Święty Hubert – apostoł Ardenów”

 

I Miejsce - Julia Gawryś 9 lat, ZSP Tuszyma

I Miejsce - Katarzyna Frańczak 9 lat, SP nr 1 Brzozów

I Miejsce - Patryk Wikiera 7 lat, SP Budy Głogowskie 

II Miejsce - Ewa Tyrańska 9 lat, SP Pogwizdów Nowy

II Miejsce - Milena Mazur 7 lat, ZSP Tuszyma

II Miejsce - Oliwia Rząsa 9 lat, SP Lecka

III Miejsce - Damian Wróbel 9 lat, SP Rudna Wielka

III Miejsce - Hubert Lasek 8 lat, ZSP Tuszyma

III Miejsce - Kuba Nabagło 7 lat, SP Mogielnica

III Miejsce - Patrycja Gonet 7 lat, SP Trzciana

Wyróżnienia:

Aleksandra Gaweł 9 lat, SP Albigowa

Aleksandra Hess 9 lat, SP Pogwizdów Nowy

Amelia Jacek 9 lat, SP Wola Zgłobieńska

Filip Klimak 9 lat, ZS Dzikowiec

Gabriel Przywara 9 lat, NSP Bratkowice

Izabela Zagulska 9 lat, SP Trzciana

Jan Manowiec 9 lat, SP Tryńcza

Julia Duda 8 lat, FSP Kidałowice

Julia Ślęczka 9 lat, SP Lecka

Martyna Charchut 8 lat, SP Przecław

Michalina Rewera 8 lat, SP Rudna Wielka

Zofia Halik 9 lat, SP Przecław

Zuzanna Kopera 9 lat, SP Wola Zgłobieńska

 

Kategoria III klasy 4–8

„Zając, kuropatwa i … - zagrożone gatunki pól i lasów”

 

I Miejsce - Kamila Borkowska 13 lat, SP Przecław

I Miejsce - Adam Frańczak 12 lat, SP nr 1 Brzozów

I Miejsce - Aleksandra Kielar 12 lat, SP Pogwizdów Nowy

I Miejsce - Zuzanna Zimnicka 14, SP Sióstr Pijarek Rzeszów

I Miejsce - Izabela Leń 13 lat, SP nr 1 Brzozów

II Miejsce - Bartosz Pyrchla 11 lat, PSP nr 5 Dębica

II Miejsce - Konrad Kopeć 13 lat, ZS Dzikowiec

II Miejsce - Wiktoria Ziembka 12 lat, ZS Dzikowiec

II Miejsce - Maja Chamik 11 lat, SP Kalników

II Miejsce - Kinga Kuźniar 12 lat, SP Albigowa

II MiejsceEliza Więch  13 lat, SP Sióstr Pijarek Rzeszów           

III Miejsce - Flawia Brzuszek 13 lat, SP Pogwizdów Nowy

III Miejsce - Agata Siorek 13 lat, SP nr 2 Niechobrz

III Miejsce - Martyna Pruchnik 13 lat, SP Przewrotne

III Miejsce - Radosław Mytych 13 lat, SP nr 2 Bratkowice

III Miejsce - Marcelina Rączy 14 lat, SP Trzciana 

Wyróżnienia:

Aleksandra Szopińska 10 lat, SP Trzciana

Anna Rusin 12 lat, SP Rudna Mała

Emilia Gaweł 11 lat, SP Budy Głogowskie

Faustyna Ryczek 10 lat, SP Zasów

Filip Półtorak 13 lat, SP nr 2 Bratkowice

Gabriela Wojtanowska 13 lat, SP Sióstr Pijarek Rzeszów

Julia Lipińska 13 lat, PSP nr 5 Dębica

Kinga Jamróz 11 lat, ZS Dzikowiec

Krzysztof Krupa 11 lat, NSP Bratkowice

Maria Chłopek 12 lat, SP Wiewiórka

Martyna Ruda 14 lat, SP Trzciana

Michał Madej 13 lat, SP Sióstr Pijarek Rzeszów

Milena Towarnicka 11 lat, SP Pogwizdów Nowy

Natalia Dworak 12 lat, SP Przewrotne

Wiktoria Wadas 14 lat, SP Żyraków

Zuzanna Siorek 12 lat, SP nr 2 Niechobrz

 Prosimy po przeczytaniu wyników o weryfikację danych (jeśli zdarzyłyby się błędy, pomyłki o kontakt email).

Życzymy zdrowia i spotkania z miłośnikami konkursu w bardziej sprzyjającym czasie.

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.