foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Sukces w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, iż nasze przedszkolaki odniosły sukces w Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod tytułem “Mój najbliższy świat - rodzina i dom” zorganizowanym przez Fundację kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej ” Prawobrzeże” w Szczecinie. Tematem prac plastycznych był rodzina - bliższa i dalsza, przedstawiona na co dzień i od święta, wspólne pasje, codzienne obowiązki i radości. Do konkursu przystąpiły dzieci z grupy Szaraczków. Najpierw wykonywały projekt pracy a potem wybierały sposób malowania. Techniką, która zainspirowała niektóre dzieci była wydrapywanka. Pracochłonna technika zaowocowała sukcesem – Paulinka zdobyła nagrodę a Amelka wyróżnienie. Laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.