foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Schowek01Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp. w ramach projektu edukacyjnego "Książka moim przyjacielem" zorganizowanło konkurs plastyczny "Baśnie braci Grimm". Zadaniem dzieci było samodzielne wykonanie ilustracji do wybranej baśni a celem: poznanie treści różnych baśni, próba ich zilustrowania, budzenie zainteresowań czytelniczych i rozwijanie fantazji u dzieci. Nasze predszkolaki również brały udział w konkursie i jak się okazało odnotowały wielki sukces w postaci następujących nagród:

Kategoria I  - dzieci 3,4 letnie

III miejsce  - Nadia Przeszłowska -  3 lata ( ZS Pogwizdów Nowy)

Wyróżnienia:

-    Gabriela Tomaka – 3 lata ( ZS Pogwizdów Nowy)

Kategoria II  - dzieci 5,6 letnie

II miejsce  - Szymon Szydło – 6 lat (ZS  Pogwizdów Nowy)

Wyróżnienia :

-    Mikołaj Dyga – 6 lat  (ZS Pogwizdów Nowy)

Gratulujemy nagrodzonym !!!

Wystawę nagrodzonych prac można oglądać w ratuszu w Głogowie Małopolskim na I piętrze. Zachęcamy do podziwiania talentu małych artystów.

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393250
Dziś124
Wczoraj242
Tydzień124
Miesiąc4766
Wszystkie dni393250

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.