foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

rudnaFinał XV Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego w Rudnej Wielkiej

W środę 27 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Rudnej Wielkiej nastąpiło rozstrzygnięcie XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego, który w tym roku przebiegał pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wójta Gminy Świlcza.  Przed częścią oficjalną odbyły się warsztaty dla określonych grup wiekowych między innymi przedszkolaki i klasy I-III SP wykonywały prace plastyczne z materiałów recyklingowych. Następnie wszyscy zgromadzili się w dużej sali gimnastycznej ZS, gdzie odbyła się uroczysta gala. Po okolicznościowych wystąpieniach wręczono laureatom i wyróżnionym uczniom nagrody. Urozmaiceniem imprezy był wykład przeprowadzony przed przedstawiciela firmy DOR-MED na temat szkodliwości hałasu i dbania o słuch oraz poczęstunek. Naszym przedszkolakom jury konkursu przyznało 5 nagród. Opiekunami prac były panie: G. Bieniek, A. Grzywacz, M. Kłęk, M. Lis, M. Zięba

W kategorii: 3 - 4 latki
I miejsce - Nadia Przedszłowska
II miejsce - Martyna Towarnicka
W kategorii: 5-6 latki
Wyróżnienia:
Aleksandra Kogut,
Kinga Pazdan,
Milena Towarnicka

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393244
Dziś118
Wczoraj242
Tydzień118
Miesiąc4760
Wszystkie dni393244

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.