foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

konkurs piosenkiKonkurs Piosenki  Dziecięcej w Szkole Muzycznej w Głogowie Małopolskim

6 maja w Szkole Muzycznej w Głogowie Małopolskim odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej skierowany do dzieci pięcio- i sześcioletnich z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych naszej gminy. Do udziału w konkursie zgłosiło się 21 dzieci. Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne w swobodny i zachwycający sposób. Po zakończonej prezentacji utworów, w czasie obrad jury dzieci wraz z rodzicami udali się na pyszne lody do pobliskiej lodziarni. Komisja, biorąc pod uwagę ogólny wyraz artystyczny wystąpienia na scenie i walory głosowe przyznała trzy wyróżnienia, pierwszą, drugą i trzecią nagrodę oraz nagrodę Grand Prix.

Cieszymy się, że I nagrodę otrzymała Zuzanna Rybka a Grand Prix zdobyła Julia Świder, obie z naszego przedszkola. Julia zdobywając główną nagrodę została przyjęta do Szkoły Muzycznej bez przesłuchania. W konkursie wspaniale zaprezentowali się

również chłopcy z naszego przedszkola – Damian Wróbel i Szymon Szydło. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom i słodką niespodziankę. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393244
Dziś118
Wczoraj242
Tydzień118
Miesiąc4760
Wszystkie dni393244

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.