foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

piosenka konkursNagrody w konkursie piosenki dla Igi i Igora

W Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Szkołę Muzyczną w Głogowie Młp nasze przedszkolaki – Iga Perhon i Igor Iskrzycki zdobyły dwa trzecie miejsca. Jury oceniało dobór repertuaru, walory głosowe, muzykalność, interpretację piosenki oraz ogólny wyraz artystyczny W konkursie swoje umiejętności wokalne wspaniale zaprezentowali również: Laura Niemiec, Laura Weselak i Adrian Budzik. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Cieszy nas fakt, że mamy w przedszkolu tak uzdolnione dzieci.

Zdjęcia...

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393240
Dziś114
Wczoraj242
Tydzień114
Miesiąc4756
Wszystkie dni393240

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.