foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

palma 2018"Najpiękniejsza palma wielkanocna" - rozstrzygnięcie konkursu

W Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym zorganizowano konkurs plastyczno - techniczny pt:" Najpiękniejsza palma wielkanocna". Konkurs adresowano do wychowanków przedszkola oraz uczniów naszej szkoły. Zadaniem było wykonanie palm z kokorowej bibuły, krepiny, naturalnych surowców, maeteriałów. Na tegoroczną edycję dostarczono 37 palm wykonanych indywidualnie i grupowo (przez rodzeństwo). Jury oceniło prace zgodnie  z kryteriami zawartymi w regulaminie. Przyznano 11 równorzędnych nagród w grupach przedszkolnych, 4 nagrody w klasach I - III,. W klasach IV - VII przyznano 1 pierwsze miejsce, 2 drugie miejsca i  trzecie. Wyróżniono jedenastu wychowanków. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy laureatom sukcesu i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Zdjęcia...

Laureaci przedszkola:

 1.  Aleksandra Hess
 2. Franciszek Micał
 3. Damian i Konrad Wróbel
 4. Jakub Żuczek
 5. Patryk Wikiera
 6. Katarzyna Gniewek
 7. Nadia  Przeszłowska
 8. Milena Przeszłowska
 9. Julia Baniak
 10. Kinga Sałagaj
 11. Wiktoria Koryl
Wyróżnienia otrzymali:
 1. Gabriela Tomaka 
 2. Maciej Siwa
 3. Martyna Towarnicka
 4. Jan Wdowiak
 5. Martyna Dudek
 6. Patryk Siwa

Udział w konkursie wzięli również:

 1. Tymoteusz Kazimierski
 2. Anna Ciźla
 3. Sabina Apanowicz
 4. Alicja Kamyk
 5. Leonn Pietras
 6. Michalina Apanowicz
 7. Ktarzyna Kielar

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393244
Dziś118
Wczoraj242
Tydzień118
Miesiąc4760
Wszystkie dni393244

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.