foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Konkurs "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa" rozstrzygnięty!

 14 listopada 2017 r. w Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży  pt. ,, Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa’’.  Dzieci przedszkolne w tym roku malowały prace na temat A po zmroku w lesie…”

Laureatami konkursu zostali: Miłosz Korczak i Milena Przeszłowska. Patronat nad konkursem objęli Polski Związek Łowiecki w Rzeszowie, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Głogowa Małopolskiego. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród  dzieci  i młodzieży oraz rozwijanie  wyobraźni twórczej. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393241
Dziś115
Wczoraj242
Tydzień115
Miesiąc4757
Wszystkie dni393241

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.