foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

 Co to jest droga pożarowa?

   Z takim i wielu innymi pytaniami musieli zmierzyć się 26 kwietnia, w Komendzie Miejskiej PSP w Rzeszowie w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" Mistrzowie etapu gminnego w swoich kategoriach - Konrad Kozdrański i Zuzanna Hess. Turniej rozgrywano w trzech grupach wiekowych. Tym razem część pisemna nie okazała się  przysłowiową "pestką" wręcz przeciwnie stanowiła niemałe wyzwanie wiedzowe. Jednak i Konrad i Zuzanna pokazali swoje umiejętności i obydwoje napisali test pomyślnie plasując się w trójce szczęśliwców zakwalifikowanych do etapu ustnego, decydującego. I tak Konrad Kozdrański po odpowiedzi ustnej po raz trzeci zdobył tytuł MISTRZA POWIATU w kategorii szkoła podstawowa a Zuzanna Hess MIEJSCE DRUGIE w kategorii klasy 7. i gimnazjum.

Pracami turnieju kierował  Prezes Powiatowy ZOSP RP druh Jan Kucaj a wspierał go z-ca Komendanta Miejskiego PSP bryg. Kazimierz Witek. Konrad Kozdrański uczeń klasy VI jako zdobywca I MIEJSCA, 18 maja w Strzyżowie będzie reprezentować powiat rzeszowski na etapie wojewódzkim. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Zdjęcia...

Polecane strony

Licznik odwiedzin

402484
Dziś139
Wczoraj288
Tydzień746
Miesiąc6891
Wszystkie dni402484

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.