foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Dnia 27 kwietnia 2018 roku w Głogowie Małopolskim odbył się III Międzyszkolny Turniej Unihokeja o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baja. Do rywalizacji przystąpili uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Nasi zawodnicy zmagali się, by nie dopuścić do utraty gola. Nie zabrakło też ciekawych akcji, a niektóre z nich zwieńczone były pięknymi bramkami. Reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów V i VI klasy zajęła II miejsce zdobywając puchar!  W przerwach między meczami chłopcy umilali sobie czas korzystając z siłowni na świeżym powietrzu.
Skład zespołu:
Karol Ordon
Kamil Skała
Fabian Sarna
Michał Żuczek
Paweł Drzał
Konrad Kozdrański
Maksymilian Pado
Marcin Kiełboń
Szymon Jasion
Jakub Kawa

Zdjęcia...

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.