foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Gminne Zawody „Baw się z nami"

„Baw się z nami" to nazwa konkursu zabaw sprawnościowych dla uczniów klas I - III szkół podstawowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Konkurs obejmuje 7 zabaw a mianowicie: "sztafetę", "dodawanie skoków", "zmianę piłek", "bieg w workach", "rzuty do żywego kosza", "bieg z szarfami", "strzały na bramkę". Każda drużyna liczy 10 zawodnikó  (5 dziewczynek i 5 chłopców). Suma punktów uzyskana przez drużynę ze wszystkich konkurencji decyduje o końcowej kolejności w konkursie. W tym roku szkolnym 28 kwietnia na kompleksie sportowym „Orlik" w Głogowie Młp. odbyły się Gminne Zawody „Baw się z nami". Po raz kolejny w eliminacjach gminnych wystartowały szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klas II i III w składzie:
Zuzzanna Wota, Maja Bedrejczuk, Julia Świder, Julia Tomaka, Szymon Korczak, Paweł Ordon, Paweł Skała, Adrian Wal, Szymon Korczak.
Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze zajmując IV miejsce. Uczestnikom sportowej rywalizacji dopisywała znakomita aura, oraz doping zgromadzonych rodziców. Konkurs „Baw się z nami” to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również integracja dzieci i wspaniała zabawa na świeżym powietrzu.

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.