foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

12 maja 2018 roku w Głogowie Małopolskim odbyły się Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym. Wzięli w nich udział chłopcy i dziewczęta klas IV i młodsi z sześciu szkół podstawowych z terenu naszej gminy w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłką palantową i skok w dal. Rywalizacja toczyła się przy pięknej, słonecznej pogodzie w sportowej atmosferze. Nasi zawodnicy wkładali w zmagania całe swoje możliwości fizyczne i należy pochwalić wszystkich startujących za walkę o każdą sekundę biegu, metr na rzutni czy centymetr na skoczni. Dla niektórych z nich były to pierwsze „prawdziwe” zawody sportowe i możliwość rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Nasza reprezentacja szkolna w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce i w kategorii chłopców również II miejsce, awansując do zawodów powiatowych. GRATULUJEMY!!!

Skład drużyny dziewcząt:
Natalia Skała
Julia Jasion
Flawia Brzuszek
Klaudia Parat
Kornelia Kozdrańska

Skład drużyny chłopców:
Karol Ordon
Kacper Tyrański
Damian Rydza
Kamil Hul
Marcin Kubicz

Zdjęcia...

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.