foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

10 maja 2018 roku odbył się w Domu Parafialnym w Rudnej Wielkiej IX Gminno-Parafialny Konkurs Papieski ph „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”. Gośćmi honorowymi byli Proboszcz Parafii Rudnej Wielkiej Wacław Sopel i Burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników z okolicznych szkół. Naszą reprezentowało sześciu uczestników. Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach:
1. kategoria klasy VII i gimnazjum:
I miejsce zajęła Iga Nowak z klasy VII / opiekun M. Pękala/
Paulina Rząsa –wyróżnienie /opiekun M. Pękala/
2. kategoria klasy IV-VI
II miejsce zajęła Kornelia Kozdrańska /opiekun B. Kozik/
3. kategoria klasy I- III

II miejsce Laura Weselak / opiekun J.Moniak/
Wyróżnienie otrzymał Dawid Pękala /opiekun R. Chłanda/
Wysoki poziom wymusił wspaniały występ uczniów z Rudnej Małej, którzy w montażu słowno- muzycznym przybliżył postać Wielkiego Polaka. Teraz przed nami kolejny konkurs poezji patriotycznej w Przewrotnem. Liczymy na sukcesy!

Zdjęcia...

Polecane strony

Licznik odwiedzin

402484
Dziś139
Wczoraj288
Tydzień746
Miesiąc6891
Wszystkie dni402484

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.