foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Wojewódzkie eliminacje XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

W piątek 18 maja 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół w Strzyżowie odbyły się XLI Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju, w trzech kategoriach wiekowych wzięło udział 64 zwycięzców eliminacji powiatowych.

Konrad Kozdrański uczeń klasy VI jako zwycięzca powiatu rzeszowskiego oraz ubiegłoroczny mistrz województwa wraz ze swoją prowadzącą panią Małgorzatą Ziębą udał się również do Strzyżowa aby potwierdzić swoje umiejętności wiedzowe na temat ochrony przeciwpożarowej. Turniej podzielony był na dwie części: pisemną i ustną. W pierwszej należało odpowiedzieć na 30 pytań zawartych w teście pisemnym. Po tej części Konrad był jednym z trzech, którzy zajęli pierwsze miejsce. Natomiast w drugim etapie 5 najlepszych z testu, przed całym gremium gości, kibiców i uczestników odpowiadało ustnie na zadawane pytania przez Komisję Sędziowską składającą się z oficerów Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie.

Ostatecznie Konrad Kozdrański po finale ustnym zajął Drugie Miejsce, które również daje możliwość udziału w finale krajowym. Finał Centralny OTWP odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2018 roku w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim.  Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki.

Zdjęcia...

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.