foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

mile2Serdecznie gratulujemy Alicji Kamyk nagrody i Milence Przeszłowskiej wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rejs z biało-czerwoną”. Pod takim hasłem odbyła się XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słońce, woda i przygoda”. Na konkurs wpłynęło prawie 1000 prac dzieci z placówek przedszkolnych, szkół podstawowych i Domów Kultury z całej Polski. W piątek 26 października 2018 r. podczas obchodów Dziecięcego Festiwalu Marynistycznego Rzeszowski „Żagielek 2018” odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród laureaci i ich rodzice mogli podziwiać wspaniałe występy taneczne wychowanków rzeszowskich przedszkoli. Po występach grup tanecznych zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom konkursu plastycznego i ich opiekunom. Wszyscy uczestnicy podziwiali też wystawę prac plastycznych nadesłanych na konkurs oraz zobaczyli prawdziwą łódź. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

mile

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.