foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

hub5Konkurs "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa" rozstrzygnięty!

15 listopada 2018 r. w zastępczej sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym mieszczącej się w remizie OSP odbyło się uroczyste podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży  pt. ,,Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa’’.

Patronat nad konkursem objęli Polski Związek Łowiecki w Rzeszowie, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Głogowa Małopolskiego. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci  i młodzieży oraz rozwijanie wyobraźni twórczej. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych następującym laureatom konkursu:

W kategorii II - dzieci klas I-III w tematyce „Leśny kamuflaż zwierząt”

I Miejsce - Aleksandra Krzak

III Miejsce - Milena Towarnicka

Wyróżnienie -   Milena Niemiec

W kategorii III - dzieci klas IV-VI w tematyce „95 lat PZŁ w służbie polskiej przyrodzie”hub4

III Miejsce - Zuzanna Wota

W kategorii IV - młodzież klas VII-VIII w tematyce „Hubert - dlaczego święty”

II Miejsce - Zuzanna Hess

hub3

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.