foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

W dniu 28 listopada 2018 r. obyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom eliminacji powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Bezpieczne wakacje 2018".
Na konkurs do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przesłano 275 prac, z których komisja konkursowa wyłoniła dwanaście. Nasze uczennice z klasy III zajęły nagrodzone miejsca; Aleksandra Krzak - II, a Zuzanna Rybka -III. Serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia...

 

7 grudnia 2018 r. Muzeum Okręgowego w Rzeszowie odbył się finał XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczne wakacje 2018” konkursu na Organizatorem konkursu był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W etapie wojewódzkim konkursu plastycznego finalistów wybierano spośród około 250 prac plastycznych, które zostały nagrodzone w etapach powiatowych. Tym razem nagroda przypadła Zuzannie Rybce z klasy III. Gratulujemy laureatce sukcesu.

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.