foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

WYRÓŻNIENIE DLA KORNELII

Nie każdy ma tyle odwagi i talentu, by wejść, stanąć i mówić. Tylko tyle lub aż tyle. Tak proste trzy elementy, które należy wykonać perfekcyjnie. Recytatorem jest się bowiem już od momentu pojawienia się przed widzami, ważne jest już wejście, sztuka prezentacji. Uczennice naszej szkoły Kornelia Kozdrańska, Flawia Brzuszek i Maja Bedrejczuk bardzo dobrze zaprezentowały swoje utwory biorąc udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Niektórzy lubią poezje”, który odbył się 12 grudnia w Zespole Szkół w Przewrotnem. Tegoroczny konkurs recytatorski był poświęcony twórczości Wandy Chotomskiej. Wzięło w nim udział 22 uczestników w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Jury przyznało oprócz I, II i III miejsca również wyróżnienia. Wśród uczniów wyróżnionych znalazła się Kornelia Kozdrańska, która wystąpiła z utworem „Kurcze blade”.

Kornelii gratulujemy i zachęcamy do dalszych wyzwań! Zdjęcia...

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.