foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

ALFIKALFIK MATEMATYCZNY

Jedenastu uczniów z klas IV – VIII wzięło udział w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: „Alfik Matematyczny”. Celem konkursu jest motywowanie uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Ułatwia też osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej. Szczególne gratulacje kierujemy do Szymona Korczaka z klasy IV – w konkursowej rywalizacji zdobył wyróżnienie 2-go stopnia, którym jest „Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku”. Oprócz Szymona z zadaniami konkursowymi zmagali się: Lilianna Jagieła, Milena Nowak, Dawid Pękala, Jakub Wajda, Kornelia Kozdrańska, Kacper Tyrański, Konrad Kozdrański, Zuzanna Hess, Anna Krzak i Paulina Rząsa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Koordynatorem konkursu w szkole była p. Dorota Kotowicz.

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.