foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

ferie2Bądź bezpieczny! - Z policją o bezpieczeństwie podczas ferii

Ferie to wspaniały czas relaksu, odpoczynku od szkoły, zadań. To czas zimowych wypadów na sanki, narty czy łyżwy. St. sierż. Dorota Chuchro oraz strażnik miejski Łukasz Długoń spotkali się z uczniami naszej szkoły, przeprowadzając prelekcję, której głównym celem było przygotowanie uczniów do bezpiecznego spędzenia ferii zimowych. Przypomnieli wychowankom naszej szkoły sytuacje niebezpieczne,

w których mogą się znaleźć oraz omówili sposoby przeciwdziałania tym niebezpieczeństwom. Mamy nadzieję, że udzielone przestrogi uświadomiły naszych uczniów, że podczas zimowych zabaw należy zawsze kierować się rozwagą. Wszystkim uczniom życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku!

ferie1

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.