foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

…Święty Walenty chodzi zawsze uśmiechnięty…’’

W dniu 14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstał tak wyjątkowy dzień. Były zachęcane do okazywania uprzejmości, uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu; rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie podczas licznych konkursów i zabaw, tańców. Dzieci wykonały dla swoich „walentynek” przepiękne laurki. Przedszkolaki szczerze i otwarcie okazywały radość i sympatię w stosunku do innych. Umiejętność mówienia o swoich uczuciach i sprawiania radości innym będą doskonalić przez kolejne dni roku.

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.