foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

       W dniu 23.02.2019 r., w sobotę na pływalni MOSiR Mielec odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta. Naszą szkołę i klub sportowy Fregata Głogów Młp. reprezentowało dwóch uczniów: Konrad Kozdrański i Hubert Radziwiński. W bardzo silnie obsadzonych zawodach brały udział czołowe kluby z południa Polski takie jak: Sokół Rzeszów, Korona Kraków, Ikar Mielec, Orlik Przeworsk, CSTiR Strzyżów, UKS Aquarius Lesko oraz UKS Fregata Kolbuszowa. Pomimo iż były to zawody okręgowe, ranga sięgnęła poziomu zawodów ogólnopolskich. Konrad wystartował w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym oraz 100 metrów stylem klasycznym. W stylu klasycznym wywalczył 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Hubert Radziwiński popłynął 200 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów stylem dowolnym oraz w sztafecie 4 x 100 metrów stylem dowolnym, gdzie wraz z kolegami klubowymi zajęli 3 miejsce. GRATUJUJEMY!!!!!!!

Zdjęcia...

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.