foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

W sobotę, 2 marca 2019 roku w gmachu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu „Podróże po Podkarpaciu” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Prezydenta Miasta Rzeszowa dla uczniów najstarszych klas szkół podstawowych. Temat I edycji: „Wycieczka po Rzeszowie”. W pierwszej edycji zmagań zadaniem uczniów było przygotowanie prac w trzech kategoriach: prezentacja multimedialna, album lub film promujący atrakcje turystyczne Rzeszowa. Miło nam poinformować, że Zuzanna Hess uczennica klasy 8 zajęła III miejsce w kategorii – album urzekając swoją pracą organizatorów konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć oraz satysfakcji z własnej pracy!

Zapraszamy do galerii 😊

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.