foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Dnia 27.02.2019 r. grupa II pojechała na kolejne spotkanie do biblioteki. Tym razem tematem spotkania był kot, ponieważ 17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Na początku spotkania przedszkolaki nadawały imiona kotom. Następnie wysłuchały ciekawych wiadomości o kotach. Dowiedziały się jak je  należy pielęgnować i dbać o nie. Zapoznały się z różnymi rasami kotów. Oglądały  bajki o kotach. Dzieci brały udział w zawodach  polegających  na złapaniu papierowej myszy. Pozostałe dzieci gorąco dopingowały kolegów. Wysłuchały bajki pt:"Kot w butach". Na koniec spotkania wypożyczyły książki. Wyjazd wszystkim się podobał i czekamy na następne spotkanie w bibliotece.

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.