foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Rozpoczął się marzec, więc do końca roku coraz bliżej.

Dobrze wiedzą o tym uczniowie klasy VIII, gdyż to przed nimi wybór nowej szkoły średniej.

W piątek, tj. 1 marca do nasze placówki przyjechały nauczycielki Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie.

Przedstawiły szeroką ofertę kierunków w technikum jak i w Branżowej Szkole I stopnia. Młodzież z klasy VII i VIII miała możliwość zadawania pytań, rozwiązywania wątpliwości. Niektórzy pomału dokonywali wyboru.

Tydzień później w tym samym składzie pod opieką wychowawczyń D. Kotowicz i M. Pękali udaliśmy się do Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim. Tam, na sali gimnastycznej, stoiska miały szkoły średnie z Rzeszowa i okolic. Prawie dwie godziny można było zbierać informacje na temat ciekawych, innowacyjnych kierunków. Uczniowie zaopatrzeni w foldery i ulotki mieli co analizować po powrocie do domu.

To przed nimi najtrudniejsza decyzja.

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.