foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

dzien kobiet

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ..

Dzień Kobiet to święto, którego datę powinien pamiętać każdy mężczyzna obudzony w środku nocy. To jedno z ważniejszych świąt w roku, bo jakże dziwny byłby świat bez nas Kobietek. Dzięki nam, Wam Panowie żyje się lepiej, każdy dzień w szkole jest piękniejszy, łatwiejszy, a wręcz uroczy. Nasze gustowne stroje ożywiają nudne szkolne korytarze, nasze głosy osładzają każdą potyczkę słowną, nasze bujne fryzury przysłaniają Was przed nauczycielskim okiem…zwłaszcza podczas sprawdzianów. Ileż nam zawdzięczacie nasi szkolni Mężczyźni? … nikt tego nie zliczy!!! Jednak rokrocznie 8 marca stajecie na wysokości zadania, składając nam życzenia, kwiaty, upominki. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczne, DZIĘKUJEMY… i mamy propozycję, niech Dzień Kobiet będzie w naszej szkole każdego dnia… albo chociaż raz w tygodniu!

Z okazji Dnia Mężczyzny życzymy naszym szkolnym Mężczyznom, tym dużym i tym małym wszystkiego najlepszego!

Zdjęcia...

Kobiety SU

Iga, Paulina, Zuzia, Julka, Wiktoria, Natalka, Lena, Ola, Lilka, Flawia, Eliza, Klaudia, Jowita

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.