foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w przedszkolu

21 marca przedszkolaki powitały upragnioną wiosnę. Tego dnia dzieci przybyły do przedszkola w radosnych nastrojach, a w ubraniach przeważał kolor zielony. Przygotowania do tej uroczystości przedszkolnej odbywały się już wcześniej poprzez naukę piosenek, wierszyków i tańca, a także wykonanie Marzanny przez każdą grupę. W salach zazieleniły się kąciki przyrody. O godz. 10:30 wszystkie przedszkolaki zebrały się w sali Krasnoludków, żeby wspólnie powitać Panią Wiosnę. Każda grupa w pięknych, wiosennych strojach przedstawiła program artystyczny. Następnie wychowankowie wzięli wykonane Marzanny i udali się do ogrodu Konradka, aby pożegnać zimę i „zatopić” zimowe panny. Mamy nadzieję, że wiosna zawitała już do nas na dobre!

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.