foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Szkolne Eliminacje OTWP

 29 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" (OTWP). Do turnieju przygotowywało się 15 uczniów w dwóch kategoriach,  Etap szkolny polegał na napisaniu testu z wiedzy pożarniczej. Do etapu gminnego z liczbą punktów 27 na 30 możliwych zakwalifikował się Szymon Korczak zwycięzca kategorii pierwszej oraz Konrad Kozdrański (29/30) zwycięzca kategorii drugiej. Natomiast pięcioro uczniów Kornelia Kozdrańska (25/30), Dawid Pękala (23/30), Kamil Skała (21/30) i Zuzanna Hess (28/30) z Anną Krzak ((22/30) zyskało kwalifikację poprzez postanowienie regulaminu o promowaniu 5 uczestników ze wszystkich szkół z najlepszą punktacją testu w każdej kategorii. Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie gminnym, który odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. Młodych adeptów pożarnictwa do turnieju wiedzy przygotowywała pani M. Zięba.

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.