foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

INFORMACJA

W związku z otrzymaną informacją od Zarządu Oddziału ZNP w Głogowie Młp. o planowanym strajku pracowników oświaty od 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) do odwołania uprzejmie informuję, że w Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym będą prowadzone w tych dniach zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów i przedszkolaków, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w domach.

Ponieważ do dnia dzisiejszego nie otrzymałam dokładnej listy nauczycieli, którzy przystąpią do akcji strajkowej, zwracam się z prośbą do Rodziców o pozostawienie dzieci w domu o ile istnieje taka możliwość.

O kolejnych nowych informacjach dotyczących akcji strajkowej będę Państwa informowała niezwłocznie.

Z poważaniem

Krystyna Gnat

Dyrektor ZS w Pogwizdowie Nowym

 

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.