foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

WIOSNA, ACH TO TY!

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do drzwi” tak śpiewał Marek Grechuta, a jakże te słowa odzwierciedlają naszą świetlicową sytuację. Nie rankiem, ale już po południu do naszej świetlicy zawitała piękna, kwiecista, barwna Pani Wiosna, która schowała się pod pięknymi wiosennymi nakryciami głowy. Dumnie przechadzała się po sali, pozwalając wszystkim Świetliczakom, jak również Jury uważnie przyjrzeć się jej świeżości i niezwykłości. Wiosna zawitała w konkursowych pracach zatytułowanych Wiosenne nakrycie głowy. Uczniowie z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa wykonali bardzo różne i jakże pomysłowe nakrycia głowy. Były to zarówno czapki, kapelusze, jak i wianki. W każdej pracy jednak dominowały kwiaty oraz kolory. Były wykonane z różnych materiałów, a pomysłowości można tylko pozazdrościć uczestnikom! Każdy indywidualnie prezentował swoje nakrycie głowy, w rytm wiosennej muzyki. Jury w składzie: pani Teresa Flak, pani Agnieszka Sarna oraz pani Barbara Kozik, miało niełatwe zadanie.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Aleksanrda Hess

II miejsce – Aleksandra Krzak oraz Amelia Kloc

III miejsce – Julia Baniak oraz Filip Micał

Wyróżnienie otrzymali:

Mikołaj Dyga, Aleksandra Kogut, Katarzyna Kielar, Kinga Pazdan

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i mamy nadzieję, że teraz Pani Wiosna pojawi się już na dobre!

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.