foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

 Do czego służy strażackie ubranie specjalne?

   Z takim i wielu innymi pytaniami musieli zmierzyć się 26 kwietnia, w Komendzie Miejskiej PSP w Rzeszowie uczestnicy etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"  Konrad Kozdrański, Zuzanna Hess i Szymon Korczak. Turniej rozgrywano w trzech grupach wiekowych. Tym razem część pisemna nie okazała się  przysłowiową "pestką" wręcz przeciwnie stanowiła niemałe wyzwanie wiedzowe. Jednak Konrad, Zuzanna i Szymon pokazali swoje umiejętności i cała trójka napisała test pomyślnie plasując się w trójce szczęśliwców zakwalifikowanych do etapu ustnego, decydującego. I tak Konrad Kozdrański po odpowiedzi ustnej po raz czwarty zdobył tytuł MISTRZA POWIATU tym razem w wyższej kategorii klasy 7,8 i gimnazjum a Zuzanna Hess zajęła MIEJSCE DRUGIE. W kategorii szkoły podstawowe Szymon Korczak również uplasował się na DRUGIM MIEJSCU. Laureaci turnieju, którzy zajęli miejsca od I do III uhonorowani zostali dyplomami, statuetkami i nagrodami.

Pracami turnieju kierował Prezes Powiatowy ZOSP RP druh Jan Kucaj a wspierał go Komendant Miejski PSP bryg. Tomasz Baran. Konrad Kozdrański uczeń klasy VII jako zdobywca I MIEJSCA, 17 maja w Rozwienicy k. Jarosławia będzie reprezentować powiat rzeszowski na etapie wojewódzkim. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki. Zdjęcia...
otwp powiat

Zdjęcia...

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393242
Dziś116
Wczoraj242
Tydzień116
Miesiąc4758
Wszystkie dni393242

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.