foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Na wakacje wyruszymy z kartą rowerową

Po całorocznym przygotowaniu i zdaniu części teoretycznej, dziesięciu uczniów klasy IV przystąpiło w dniu 11 czerwca do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Egzamin odbył się w Miasteczku Ruchu Drogowego w Głogowie Małopolskim. Egzamin przeprowadziły panie Teresa Flak i Dorota Kotowicz, a nadzorowali go: policjantka - sierż. Magdalena Biela i policjant - st. sierż. Damian Inglot. Uczniowie udowodnili, że potrafią zgodnie z przepisami poruszać się po drogach. Cała dziesiątka cieszyła się ze zdanego egzaminu. W ostatnim dniu roku szkolnego odbiorą swoje pierwsze „prawo jazdy” - kartę rowerową. Życzymy bezpiecznej jazdy!

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.