foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Tradycją naszego przedszkola jest przygotowanie przez przedszkolaków pod czujnym okiem wychowawców uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. W dniach 13, 17 i 24 czerwca przedszkolaki zaprosiły panią Dyrektor, swoich rodziców i rodzeństwo do przedszkola aby zaprezentować im część artystyczną. Starszaki przedstawiły inscenizację bajki o Szewczyku Dratewce. Szaraczki i rodzice byli bardzo zaangażowani w przygotowanie przedstawienia. Zebranych zachwyciła gra aktorska, muzyka i wspaniałe stroje przygotowane przez rodziców. W repertuarze starszaków znalazł się również polonez, wiersze i radosne piosenki. Na twarzach dumnych rodziców dało się zauważyć uśmiech, a czasem nawet łzy wzruszenia. W trakcie przedstawienia rodzice gromkimi oklaskami dziękowali przedszkolakom za udany występ.

Zdjęcia...
Krasnoludki bawiły swoich rodziców montażem słowno – muzycznym. Piękne wiersze, piosenki i tańce budziły zachwyt i podziw. Niejedna łza pojawiła się w rodzicielskim oku. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom laurkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.  Na koniec rodzice wraz z dziećmi idąc przez opłotki poszukiwali Krasnoludków, zatańczyli "kaczy taniec", taniec Bingo, odśpiewali piosenkę o zdrowej wodzie. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Zdjęcia...

24.06.2019r. Grupa Jeżyków miała przyjemność zaprezentować swój talent artystyczny przed rodzicami. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i tak liczne przybycie rodziców.

…”Tylko w Waszych dłoniach jestem jak melodia,
Tylko w Waszych rękach jestem jak piosenka...
Tylko w Waszym kręgu umiem żyć bez lęku,
Tylko w Tej miłości nie brak mi radosnych dni...”

Dziękujemy.

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.