foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

            W środę  19  czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Świętego Huberta w Pogwizdowie Nowym odbyło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 połączone z pożegnaniem uczniów klasy VIII. Na uroczystość przybyli rodzice absolwentów, przedstawiciele Rady Rodziców, którzy na co dzień współpracują ze szkołą. Po raz  pierwszy w uroczystości uczestniczył  Poczet Sztandarowy, na który uczniowie klasy VIII złożyli honorową przysięgę  zobowiązując się do  godnego reprezentowania  swojej szkoły i miejscowości. Absolwenci szkoły odebrali świadectwa i nagrody książkowe za wzorowe  zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi  przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji poetycko - muzyczną częścią artystyczną,  której mottem były słowa polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie  zdarza i nie zdarzy”. Część artystyczną uświetnił występ uczennicy klasy VII Kingi Fic. Jej wykonanie znanego utworu „Dziwny jest ten świat” wywołał aplauz publiczności. Te niezapomniane chwile uświetniły również przemówienia Dyrektora szkoły pani Krystyny  Gnat oraz przedstawiciela Rady Rodziców pana Zbigniewa Micała. Program przygotowały panie: Dorota Kotowicz i Małgorzata Pękala.

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.