foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Dni Głogowa Małopolskiego

 Dnia 23.06.2019r. nasza szkoła i przedszkole miały przyjemność brać udział uroczystościach gminnych w Głogowie Małopolskim. Reprezentacja naszej placówki była liczna, wspierana oczywiście przez rodziców za co bardzo dziękujemy. Wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, jak również taneczne. Możemy być dumni, że w naszej placówce jest tak dużo uzdolnionych dzieci. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Grupa Jeżyków. Jeżyki zaprezentowały taniec hiszpański. Opiekunami tej grupy są Pani Magdalena Lis i Pani Ewelina Michałek Gaweł. Na scenie zaprezentowała się grupa baletowa prowadzona przez Panią Dagmarę Wytrykus instruktora tańca z MGDK w Głogowie Młp. Grupa działa od września 2017 roku przy Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym. 

Wystąpił również Zespół Tańca Ludowego „Koralik” w tańcu Krakowiak przygotowanym przez instruktorów MGDK w Głogowie Młp. Na zakończenie zaprezentowała się szkolna grupa taneczna Clovers przygotowana pod nadzorem pani Agnieszki Sarny nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie!!!

Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.