foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

INFORMACJA DLA RODZICÓW

  Dyrektor Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym uprzejmie informuje, że Rada Rodziców wybrała ofertę ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczniów szkoły podstawowej i wychowanków przedszkola.

Firmą wskazaną przez Radę Rodziców jest:

FIRMA AVIVAaviva2

Do Państwa dyspozycji jest 4 oferty do wyboru.
Wystarczy kliknąć na poniższy link i wybrać jedną z nich.

www.twojedziecko.aviva.pl

 

 aviva1Materiały dotyczące ubezpieczenia

 Zakres ubezpieczenia OC

 Ubezpieczenie Specjalnie dla Twojego Dziecka

 Deklaracja przystąpienia do ubezpieczenia

 Po wybraniu i wprowadzeniu danych swoich oraz dziecka otrzymacie Państwo link do płatności.Do tej grupy możecie Państwo zapisać dziecko uczęszczające do Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym, jak również wszystkie pozostałe Państwa dzieci do 22 roku życia pod warunkiem, że się uczą się w szkołach.Po wprowadzeniu danych i opłaceniu polisy, na każde dziecko otrzymacie Państwo indywidualny certyfikat potwierdzający ubezpieczenie oraz Warunki Ogólne.


Dla osób, które nie mają możliwości pobrania i uzupełniania wniosku w formie elektronicznej w sekretariacie są dostępne druki w formie papierowej. W tym przypadku Rodzic dokonuje wpłaty u skarbnika Rady Klasowej/ Oddziałowej Rodziców do dnia 30.09.2019 r. (poniedziałek)

Jednocześnie informujemy Rodziców, że w/w ubezpieczenie jest całkowicie dobrowolne!!!

Rodzice, którzy nie decydują się na ubezpieczenie dzieci w ramach grupowego ubezpieczenia proszeni są o dostarczenie wychowawcy do 01.10.2019 r. oświadczenia o ewentualnym ubezpieczeniu w innej firmie z numerem polisy.

Krystyna Gnat

Dyrektor ZS w Pogwizdowie Nowym

Polecane strony

Licznik odwiedzin

394084
Dziś175
Wczoraj343
Tydzień958
Miesiąc5600
Wszystkie dni394084

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.