foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

Dziękujemy WSZYSTKIM za udział a laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczysty finał, który odbędzie się 14 listopada o godzinie 1000 w hali sportowej Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym.

Wyniki konkursu

„Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa" 2019”

organizowanego przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

KATEGORIA I

„Rok w lesie - jesień”

NAGRODY:

  1. Milena Dworak lat 6, Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej Opiekun: Marzena Wiśniewska
  2. Fabian Chmiel lat 6, Zespół Szkół w Budach Głogowskich Opiekun: Justyna Golema
  3. Gabriela Chłopek lat 6, Prywatne Przedszkole „Kraina Marzeń” w Buszkowicach Opiekun: Teresa Buryło
  4. Lidia Źrebiec lat 6, Prywatne Przedszkole „Kraina Marzeń” w Buszkowicach Opiekun: Teresa Buryło
  5. Natalia Radochońska lat 6, Prywatne Przedszkole „Kraina Marzeń” w Buszkowicach Opiekun: Teresa Buryło
  6. Nadia Hus lat 5, Przedszkole Publiczne w Błażowej Opiekun: Gabriela Słaby
  7. Liliana Zgłobicka lat 4, Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej Opiekun: Małgorzata Bednarz
  8. Marta Wiktor lat 5, Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej Opiekun: Anna Różańska
  9. Liliana Borawiak lat 6, Publiczne Przedszkole w Głogowie Małopolskim Opiekun: Agnieszka Wojton, Anna Pliś
  10. Alicja Harla lat 6, Samorządowe Przedszkole w Rzemieniu Opiekun: Elżbieta Bator
  11. Liliana Niedbałowska lat 6, Samorządowe Przedszkole w Rzemieniu Opiekun: Elżbieta Bator
  12. Lena Brykała lat 6, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu Opiekun: Danuta Dziedzic, Marlena Kędzior
  13. Jakub Kowalik lat 4, Publiczne Przedszkole w Pogwizdowie Nowym Opiekun: Sabina Płoch
  14. Dawid Micał lat 6, Publiczne Przedszkole w Pogwizdowie Nowym Opiekun: Grażyna Bieniek
  15. Miłosz Korczak lat 6, Publiczne Przedszkole w Pogwizdowie Nowym Opiekun: Grażyna Bieniek
  16. Magdalena Hajec lat 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach Opiekun: Dominika Pryga
  17. Zofia Franczyk lat 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach Opiekun: Dominika Pryga
  18. Katarzyna Ferenc lat 6, Przedszkole Publiczne nr 6 w Rzeszowie Opiekun: Marta Klesyk, Monika Jucha
  19. Alicja Mikos lat 6, Publiczne Przedszkole w Wysokiej Głogowskiej Opiekun: Beata Bazan-Łabudzka, Paulina Gniewek
  20. Wiktoria Drzał lat 6, Publiczne Przedszkole w Wólce Podleśnej Opiekun: Sylwia Mokrecka

 KATEGORIA II

„Barwne łuszczaki polskich lasów”

I nagroda – Katarzyna Frańczak, 8 lat Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Wł. Szafera  w Brzozowie Opiekun: Barbara Frańczak

I nagroda – Zuzanna Kowal, 9 lat Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczej Woli Opiekun: Beata Szczyrek

II nagroda – Nikola Wdowiak, 9 lat Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczej Woli Opiekun: Beata Szczyrek

II nagroda – Daria Szopa, 9 lat Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bratkowicach Opiekun: Krystyna Berdel

II nagroda – Maciej Stanoch, 8 lat  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy Opiekun: Teresa Szeliga

III nagroda – Natalia Szopińska, 9 lat Zespół Szkół w Budach Głogowskich Opiekun: Iwona Kaniewska

III nagroda – Damian Wróbel, 8 lat Szkoła Podstawowa im. S. Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej Opiekun: Agnieszka Szostak

III nagroda – Jaśmina Michałowska, 9 lat Szkoła Podstawowa im. Walerii Szalay-Groele  w Przecławiu Opiekun: Ewa Augustyn-Leś

Wyróżnienia:

  1. Gabriela Mec, 7 lat Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie Opiekun: Urszula Wojnar
  2. Maja Kowalska, 9 lat Zespół Szkół w Budach Głogowskich Opiekun: Barbara Węglarz
  3. Klaudia Gnasiuk, 7 lat Szkoła Podstawowa im. S. Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej Opiekun: Barbara Kalandyk
  4. Katarzyna Kielar, 9 lat Szkoła Podstawowa im. Świętego Huberta w Pogwizdowie Nowym Opiekun: Teresa Flak
  5. Karolina Dudek, 9 lat Szkoła Podstawowa im. Świętego Huberta w Pogwizdowie Nowym Opiekun: Teresa Flak
  6. Amelia Słaby, 9 lat Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie Opiekun: Halina Taraska
  7. Anna Wołos, 7 lat Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej Opiekun: Danuta Darłak
  8. Matylda Chmiel, 9 lat Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu Opiekun: Ewa Sowińska
  9. Nikola Sosnowy, lat 9 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Ubieszynie Opiekun: Marta Pawełek

KATEGORIA III

„Święty Hubert znany i nieznany”

  1. I Nagroda – Zuzanna Sabat 14 lat Szkoła Podstawowa im. S. Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej Opiekun: Marta Urban
  2. I Nagroda – Katarzyna Hałdaś, 13 lat Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie Opiekun: Sylwia Wiśnicka
  3. I Nagroda – Aleksandra Dudek, 13 lat Zespół Szkół w Malawie. Opiekun: Irena Brzeżawska
  4. II Nagroda – Bartłomiej Frańczak, 13 lat Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Wł. Szafera w Brzozowie Opiekun: Lucyna Dobrowolska
  5. II Nagroda – Dagmara Kowalik, 14 lat Szkoła Podstawowa w Żyrakowie Opiekun: Barbara Różańska
  6. II Nagroda – Hubert Jemioło, 11 lat Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej Opiekun: Małgorzata Marek
  7. II Nagroda – Sylwia Pietrucha, 12 lat Szkoła Podstawowa w Straszęcinie Opiekun: Barbara Różańska
  8. III Nagroda – Kinga Zimny, 13 lat Szkoła Podstawowa im. Bronisława Kwiatkowskiego w Mazurach Opiekun: Magdalena Marszał
  9. III Nagroda – Patryk Pęgiel, 13 lat Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie Opiekun: Halina Taraska
  10. III Nagroda – Emilia Gaweł, 11 lat Zespół Szkół w Budach Głogowskich Opiekun: Barbara Węglarz
  11. III Nagroda – Agata Siorek, 12 lat Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu Opiekun: Małgorzata Świder
  12. III Nagroda – Kamila Borkowska, 12 lat Szkoła Podstawowa w Przecławiu Opiekun: Wojciech Kaszub
  13. III Nagroda – Konrad Kopeć, 12 lat Zespół Szkół im. Ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu Opiekun: Lucyna Koba

Wyróżnienia:

  1. Agata Klara, 12 lat Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie Opiekun: Halina Taraska
  2. Wiktoria Kasolik, 12 lat Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu Opiekun: Ewelina Talik
  3. Klara Ciebiera, 12 lat Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej Opiekun: Małgorzata Bieniek
  4. Krystian Hoszowski, 13 lat Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie Opiekun: Marzena Petryczkiewicz
  5. Michał Buś, 11 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach Opiekun: Dominika Pryga
  6. Klaudia Zając, lat 11 Szkoła Podstawowa w Stykowie Opiekun: Barbara Słotarska
  7. Joanna Zielińska, 13 lat Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze Opiekun: Bogumiła Zielińska
  8. Brygida Wołoszyn, 12 lat Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze Opiekun: Bogumiła Zielińska
  9. Aleksandra Micał, 13 lat Szkoła Podstawowa w Głogowie Młp. Opiekun: Halina Kotula
  10. Martyna Kumiega, 12 lat Szkoła Podstawowa w Korzeniowie Opiekun: Maria Kuczkowska-Durlak
  11. Karolina Borek, 13 lat Szkoła Podstawowa w Trzcianie Opiekun: Agata Pełczyńska
  12. Anna Hałoń, 12 lat Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Lecce Opiekun: Joanna Groszek

 

Polecane strony

Licznik odwiedzin

295410
Dziś266
Wczoraj371
Tydzień2743
Miesiąc3136
Wszystkie dni295410

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.