foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

„…Życzliwość to cecha wspaniała

Przytulaj, pocieszaj we łzach

Daj z siebie człowieka innym

Śmiej się, śpiewaj i baw…”

Agata Dziechciarczyk

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI. 21 listopada gr. Jeżyków odwiedziła Bibliotekę Miejską w Rzeszowie. Nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Dzieci chętnie brały udział w rozmowach z uwaga wysłuchały bajki o „Wiewiórkach, które nie chciały się dzielić”. Oczywiście najważniejszą atrakcją była możliwość wybrania nowej książeczki. Kolejna wizyta już w grudniu. /E. Michałek-Gaweł

Zdjęcia...

25 listopada w bibliotece Szaraczki wysłuchały opowiadania A. Damiron Tumtum Dudniący Słoń. Głównym bohaterem opowiadania jest ogromny słoń, który nie ma przyjaciół. Tumtum był tak wielki, że prawie nie mógł chodzić. Wszystkie zwierzęta, kiedy usłyszały dudnienie jego kroków uciekały przerażone. Odważna osa odmieniła życie TumTuma, który zobaczył, że nie jest sam, że wokół żyje dużo zwierząt, które już się go nie boją. /G. Bieniek

Zdjęcia...

Polecane strony

Licznik odwiedzin

369942
Dziś204
Wczoraj263
Tydzień1337
Miesiąc12868
Wszystkie dni369942

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.