foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Odwiedziny Świętego Mikołaja u przedszkolaków

W dniu swoich imienin 6 grudnia, Święty Mikołaj wręcza dzieciom podarunki. W naszym przedszkolu dzieci bardzo oczekiwały wizyty Świętego Mikołaja przygotowując dla Niego piękne występy, salę, stroje. Od samego rana jednak pojawiły się niepewne uśmiechy, niezadane pytania: byłem grzeczny czy nie i wątpliwości ale to wszystko szybko minęło ustępując miejsca ogromnej radości, jaką od wielu lat daje dzieciom wizyta Świętego. Mikołajowi raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego, my też o nim pamiętamy, okazaliśmy to podczas prezentacji wierszy, piosenek, tańca i poczęstunku - ciasteczek oraz kakaa dla gościa. A on, jak zawsze, obdarował nas niespodziankami.

Zdjęcia grupa Krasnoludków...

Zdjęcia grupa Jeżyków...

Zdjęcia grupa Szaraczków...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.