foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

 19 listopada 2015r. jury X Edycji konkursu plastycznego Magurskiego Parku Narodowego „Magurskie wątki i zakątki” nagrodziło i wyróżniło prace uczniów szkół podstawowych z 32 placówek. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych prac znalazły się prace uczniów naszej szkoły:

W kategorii I:

Aleksandra Kielar lat 7 otrzymała wyróżnienie,
Maja Bedrejczuk lat 7- nagrodę za dostrzeżenie leśnej sielanki,
Karol Ordon lat 8 – nagrodę za wspaniałą grę kolorów.
W kategorii II:
I nagrodę otrzymała Aleksandra Kubicz lat 11 ,
wyróżnienie - Oliwia Sarna lat 12.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

IMGP0068

Dnia 4 grudnia 2015 miało miejsce uroczyste podsumowanie X edycji wojewódzkiego konkursu „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje” organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce. Adresowany był on do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum. Na konkurs wpłynęło 232 prace. Miło nam poinformować, że równorzędne NAGRODY zdobyły nasze uczennice: Anna Krzak i Zuzanna Hess z kl. V, Oliwia Sarna i Klaudia Jemioła z kl. VI.   – za wykonanie ilustracji nt. „Bohaterowie Sienkiewicza w tarapatach”. Zuzanna zdobyła dwie NAGRODY – drugą za wykonanie  albumu ciekawostek o Henryku Sienkiewiczu „Czy wiesz, że...". Uczennice pracowały pod opieką pań: Teresy Flak, Doroty Kotowicz, Małgorzaty Radziwińskiej.

Czytaj więcej: Nam Henryk Sienkiewicz patronuje - wojewódzki konkurs plastyczny

W piątek 4 grudnia 2015 roku, w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczne wakacje 2015” organizowanego przez Wojewódzką Komendę Policji w Rzeszowie. W konkursie tym uczennica klasy II Eliza Woźny zdobyła III miejsce. Oprócz tej nagrody Eliza została wyróżniona przez Pana Dyrektora muzeum i otrzymała nagrodę specjalną. Pracę Elizy wraz z innymi nagrodzonymi pracami będzie można obejrzeć na wystawie w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie, na ulicy 3- go Maja. Praca została wykonana przez Elizę pod kierunkiem wychowawczyni pani Joanny Moniak.

przyroda karol1Serdecznie gratulujemy laureatom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przyroda Twój Przyjaciel" organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody - Okręg Podkarpacki! II miejsce zajął Karol Ordon z klasy III. Praca została wykonana pod kierunkiem pani Teresy Flak.

przyroda karol2

Rozdanie nagród w konkursie  „Bezpieczne wakacje 2015”

W czwartek 19.11.2015 r. w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego  konkursu Plastycznego „Bezpieczne wakacje 2015”,  zorganizowanego przez Komendę Policji w Rzeszowie. Jury wytypowało 15 prac i wśród nich praca Elizy Woźny zdobyła I miejsce, a praca Damiana Rydzy wyróżnienie. Rysunek Elizy przeszedł do etapu wojewódzkiego. Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawczyni pani Joanny Moniak. Drugoklasistom gratulujemy, a Elizie życzymy sukcesu w etapie wojewódzkim.

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.