foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

ola krzak1Aleksandra Krzak z klasy III została laureatką XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Słońce, woda i przygoda", który w tym roku odbywał się pod hasłem ,,Rejs z biało- czerwoną". Nasza uczennica odebrała nagrodę 26 października podczas obchodów Dziecięcego Festiwalu Marynistycznego w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy sukcesu.ola krzak2

W XIV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE O TEMATYCE RELIGIJNEJ ph.: RÓŻANIEC

pod patronatem Proboszcza Parafii Rudna Wielka i Burmistrza Głogowa Młp. organizowanym przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym nasi uczniowie uzyskali następujące nagrody:

  • Kategoria II – uczniowie klas I –III: „Mój najpiękniejszy Różaniec

I Miejsce

     Julia Świder,  Aleksandra Hess

II Miejsce

     Zuzanna Rybka, Julia Baniak, Filip Micał

III Miejsce

     Julia Tomaka, Kinga Pazdan,  Aleksandra Krzak, Krystian Jemioła, Dominika Krowiak

Wyróżnienie

     Mikołaj Dyga, Karolina Dudek, Kacper Kocur

  • Kategoria III – uczniowie klas IV – VI: „Szczególna rola Maryi w drodze do Niepodległości” - prezentacja multimedialna.

I Miejsce – Dawid Pękala

II Miejsce – Julia Trzeciak

II Miejsce – Szymon Korczak

II Miejsce – Kornelia Kozdrańska

    

  • Kategoria IV – uczniowie klas VII – VIII i III Gimnazjum „Ty co z synem współcierpiałaś” – Matka Boża w Tajemnicach Bolesnych - prace plastyczne.

II Miejsce – Zuzanna Hess

III Miejsce – Anna Krzak

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 8 października w salce katechetycznej im. Jana Pawła II w Rudnej Wielkiej. Wszystkie prace można zobaczyć na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w kościele. Gratulujemy...

Zobacz zdjęcia z finału

Ekspozycja prac...

Finał II edycji programu „Być Jak Ignacy” znowu z naszym udziałem !!!

19 czerwca br. na terenie siedziby PGNiG w Warszawie miała miejsce uroczysta Gala zwieńczająca II edycję programu „Być jak Ignacy. Rozpalamy płomień wiedzy”. Nasza szkoła, drugi rok z rzędu została laureatem programu w województwie podkarpackim i znalazła się w gronie 16 nagrodzonych placówek z całej Polski zdobywając kolejny raz prestiżowy tytuł Naukowej Szkoły Ignacego! Gospodarzem gali był główny organizator projektu- Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, a to ważne wydarzenie swoją obecnością zaszczyciła Pani Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej. Laureaci konkursu- uczniowie kół naukowych i prowadzący je nauczyciele spotkali się w olbrzymim namiocie usytuowanym obok Muzeum Gazownictwa. W części oficjalnej spotkania, tytuł naukowej szkoły i nagrodę finansową w wysokości 8000 zł z rąk Pani Minister odebrali również nasi uczniowie z koła naukowego „Poznawanie przez eksperymentowanie” i nauczyciele- koordynatorzy- Dorota Kotowicz i Renata Chłanda. Po uroczystej Gali wręczenia nagród czekał na nas smaczny poczęstunek, a potem szereg różnych atrakcji. Zwiedziliśmy oryginalne i tajemnicze wnętrza Muzeum, a na sali wystawowej obejrzeliśmy ekspozycję prac konkursowych. Model naszego Podwodnego Laboratorium Ignacego prezentował się znakomicie! Odwiedziliśmy także autobus- laboratorium i naszych dobrych znajomych- Pana Ignacego i jego pomocników, którzy prezentowali „wybuchowe” eksperymenty. Każdy uczestnik projektu otrzymał pamiątkowe upominki. Odniesiony sukces cieszy nas tym bardziej, że w tej edycji konkurencja była ogromna. W projekcie brało udział 640 szkół (w tym 55 z województwa podkarpackiego) i ponad 10 000 uczniów! Mamy nadzieję, że naukowa pasja zagościła na dobre w naszej szkole, a „płomień wiedzy” dosięgnie coraz liczniejsze grono młodych adeptów nauki.

Zdjęcia...

prymasW Zespole Szkół w Głogowie Młp. w dniu 4 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste posumowanie XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie”. W kategorii ,, praca plastyczna" laureatami zostali uczniowie klasy drugiej: Julia Tomaka - III miejsce, Szymon Lis - wyróżnienie, Mikołaj Dyga - nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Głogowie Młp. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

przegladUczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Plastyki ,,Ja i świat, w którym żyję" - MOJE PODKARPACIE organizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Konkurs miał na celu prezentację twórczości artystycznej dzieci i młodzieży, a także wymianę doświadczeń z zakresu technik plastycznych. Jury konkursu doceniło pracę naszej uczennicy - Aleksandry Kogut z kl. II przyznając jej wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

Polecane strony

Licznik odwiedzin

393238
Dziś112
Wczoraj242
Tydzień112
Miesiąc4754
Wszystkie dni393238

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.