foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Szkół

w Pogwizdowie Nowym

„Żołnierze wyklęci żyją i żyć będą. Bohaterowie z cienia”

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym z dumą chce poinformować, że w gminnym konkursie plastycznym pt.  organizowanym przez Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej oraz pod honorowym patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baja nasze uczennice odniosły sukces:
Aleksandra Kubicz, klasa VII - II miejsce,
Emilia Nowak, klasa VII - wyróżnienie,
Wiktoria Łakomy, klasa V - wyróżnienie.
Rozdanie nagród odbędzie się 28 marca o godzinie 9.15 w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W sobotę 10 marca na hali sportowej w Głogowie Małopolskim odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową chłopców. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn z naszej gminy. Zawody rozegrano w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Emocje towarzyszyły zawodnikom do ostatniego meczu. Poziom gry drużyn był bardzo wyrównany, a wszyscy chłopcy dawali z siebie wszystko do ostatnich sekund każdego seta. Naszym reprezentantom nie udało się odnieść zwycięstwa w pierwszym meczu z drużyną z Głogowa Młp., lecz w drugim, trzecim i czwartym spotkaniu poszło im rewelacyjnie pokonując Budy Głogowskie, Przewrotne i Wysoką Głogowską. Po podliczeniu wszystkich punktów nasi chłopcy zdobyli II miejsce!
siatkowkaNaszą szkołę reprezentowali:
Hubert Radziwiński
Paweł Drzał
Michał Żuczek
Marcin Kiełboń
Maksymilian Pado
Jakub Kawa
Szymon Jasion
Konrad Kozdrański
Fabian Sarna
Kamil Skała
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zsdjęcia...

tenisW dniu 24 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim odbyły się Gminne Zawody w Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowało dwóch chłopców: Michał Żuczek i Konrad Kozdrański z klasy VI. Nasi uczniowie wywalczyli sobie II miejsce i uzyskali awans do dalszego etapu rozgrywek! Gratulujemy!!!

Zdjęcia...

W dniu 21 listopada 2017r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom eliminacji powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Bezpieczne wakacje 2017". Na konkurs, do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, przesłano 258 prac z których komisja konkursowa wyłoniła 13. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobył Mikołaj Dyga, trzecie -Aleksandra Krzak, a wyróżnienie Zuzanna Rybka. Serdecznie gratulujemy laureatom z klasy II.

bezp wak

Finał i uroczyste wręczenie nagród XVIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Plastycznej „Kolędnicy-Wędrownicy” Krasne 2017 miało miejsce w dniu 8 grudnia 2017r. w sali widowiskowej GOKiB w Krasnem. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 795 prac z placówek z terenu całego województwa podkarpackiego. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli równorzędne nagrody. Byli to: Mikołaj Dyga z kl. II, Kacper Kocur, Krystian Jemioła i Miłosz Jaskot - uczniowie klasy I. Serdecznie gratulujemy laureatom. Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. B. Sobek i M. Pękali.

kolednicy

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Rights Reserved.