foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

melonik StasioNasze przedszkole 10.09.2018 r. odwiedził Teatrzyk „Zielony Melonik” ze spektaklem pt.” Gdzie jest Stasio?”. Głównymi bohaterami byli chłopiec Staś, pajacyk, lalka Tola, miś Kleofas oraz podstępny Piksel. Dzieci bardzo chętnie i z zaangażowaniem pomagały pajacykowi w odnalezieniu przyjaciela Stasia którego uwięził w sieci zły Piksel. W trakcie spektaklu nauczyły się że komputer, telewizor i komórka ułatwiają nam życie ale również mogą być niebezpieczne.

 „A komputer fajna rzecz, lecz o jednym zawsze wiedz:

Jak komputer to z umiarem, nie za dużo lecz w sam raz...”

Zdjęcia...

object1822000261INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dnia 12 września 2018 r. o godzinie 17.00 (środa) zapraszamy na spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie Nowym.

Pierwsza część spotkania odbędzie się w zastępczej sali gimnastycznej mieszczącej się w Domu Strażaka w Pogwizdowie Nowym – przedstawienie przez dyrektora głównych zagadnień dotyczących roku szkolnego 2018/2019, przedstawienie ofert przez firmy ubezpieczeniowe.

Druga część spotkania odbędzie się w budynku Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym – spotkanie z wychowawcami, wybór Rad Klasowych, wspólne spotkanie Rad Klasowych i Rad Grup Przedszkolnych – wybór Rady Rodziców Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym.

Na spotkanie proszone są Rady Grup Przedszkolnych.

Dyrektor Zespołu Szkół

Krystyna Gnat

PIERWSZY DZWONEK

 Od tylu lat dzwonek rozbrzmiewa początkiem września. Jego dźwięk jest jakby głośniejszy, bardziej wyraźny, jakby stęskniony za gromadą dzieciaków chciał dotrzeć do każdego…a być może to tylko ucho ucznia wyciszone po wakacyjnym wypoczynku bardziej wrażliwe, uważne, słyszy jakby wyraźniej… Pierwszy dzień szkoły to dla uczniów zawsze trudny czas. Z jednej strony nowy rok szkolny to okazja do spotkań z rówieśnikami, z którymi podczas wakacji nie zawsze można było się zobaczyć, z drugiej strony powrót do szkoły kończy czas beztroski, błogiego lenistwa i zabawy. To właśnie w murach szkoły młodzi ludzie zawierają przyjaźnie często na długie lata, to tutaj zdobywają wiedzę, odkrywają wiele nowych rzeczy, uczą się odpowiedzialności
i systematyczności.
Uczniowie naszej szkoły spotkali się 3 września na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/2019. Niektórzy po raz pierwszy, onieśmieleni przyglądali się bacznie zarówno kolegom, jak i nauczycielom, inni po raz kolejny witali się ze swoimi rówieśnikami po wakacjach. Wszystkim, którzy zaczynają rok szkolny życzymy powodzenia w nauce i pracy. Jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad…maj, czerwiec i znów będą wakacje.

 Zdjęcia...

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

 W związku z kończącymi się wakacjami zapraszamy 3. września 2018 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Program uroczystości:
8.00 - Msza Święta w Kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rudnej Wielkiej.
ok. 9.00 - Uroczystość szkolna w zastępczej sali gimnastycznej mieszczącej się w Domu Strażaka w Pogwizdowie Nowym.

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.