foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

INFORMACJA DLA RODZICÓW

  Dyrektor Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym uprzejmie informuje, że Rada Rodziców wybrała ofertę ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczniów szkoły podstawowej i wychowanków przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Firmą wskazaną przez Radę Rodziców jest:

FIRMA 

Do Państwa dyspozycji jest 6 ofert do wyboru.
Wystarczy kliknąć na poniższy link i wybrać jedną z nich.

https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=282E348F6C0C2994612919C15B9B11F4F0FAB28B


Po wybraniu i wprowadzeniu danych swoich oraz dziecka otrzymacie Państwo link do płatności.

Osoby, które w ubiegłym roku szkolnym 2019/2020 przystąpiły do ubezpieczania w formie elektronicznej mogą zalogować się już na istniejące konto. Zawsze poprzez link jak powyżej.


Do tej grupy możecie Państwo zapisać dziecko uczęszczające do Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym, jak również wszystkie pozostałe Państwa dzieci do 25 roku życia pod warunkiem, że się uczą się w szkołach. /Nie studenci/

Po wprowadzeniu danych i opłaceniu polisy, na każde dziecko otrzymacie Państwo indywidualny certyfikat potwierdzający ubezpieczenie oraz warunki ogólne.


Dla osób, które nie mają możliwości pobrania i uzupełniania wniosku w formie elektronicznej w sekretariacie są dostępne druki w formie papierowej. W tym przypadku Rodzic dokonuje wpłaty u skarbnika Rady Klasowej/ Oddziałowej Rodziców do dnia 30.09.2020 r. ( środa )

Jednocześnie informujemy Rodziców, że w/w ubezpieczenie jest całkowicie dobrowolne!!!

Rodzice, którzy nie decydują się na ubezpieczenie dzieci w ramach grupowego ubezpieczenia proszeni są o dostarczenie wychowawcy do 01.10.2020 r. oświadczenia o ewentualnym ubezpieczeniu w innej firmie z numerem polisy.Poniżej dane agenta ubezpieczeniowego, który opiekuje się naszą placówką.

   

Krystyna Stachowska
Dyrektor Placówki Partnerskiej

tel. kom.: +48 602 742 280
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.aviva.com.pl/kstachowska1
ID 10924

Krystyna Gnat

Dyrektor ZS w Pogwizdowie Nowym

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.