foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Akacja „Razem na Święta” – pomoc dzieciom z hospicjum

Przypominamy o trwającej akcji MEN „Razem na Święta” i zachęcamy do udziału w niej. Ponadto informujemy, że właśnie w ramach tej akcji klasa VII wraz z Samorządem Uczniowskim naszej szkoły organizuje zbiórkę darów dla najmniejszych i najbardziej bezbronnych – dzieci z rzeszowskiego hospicjum. Potrzeby są ogromne, ale wierzymy, że nasze serca są jeszcze większe. Lista potrzebnych rzeczy jest długa, szczegółowe informacje można znaleźć na stronie hospicjum:

https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/formy-pomocy/zbiorki/

Mogą to być zabawki, kosmetyki, odzież, słodycze, artykuły papiernicze i spożywcze, środki ochrony osobistej. Ze względów higienicznych nie możemy ofiarować rzeczy używanych.

Zbiórka będzie przeprowadzana w dniach 16.12. - 22.12. 2019 r.  Dary można składać do kartonu znajdującego się przed głównym budynkiem naszej szkoły.

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.