foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Hubert LauraKonkurs "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa" rozstrzygnięty!

W środę  9 listopada 2016r. w Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym odbyło się uroczyste podsumowanie XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży  pt. ,, Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa’’.  Dzieci przedszkolne w tym roku malowały prace na temat ,,Leśne życie o świcie’’.

Laureatką konkursu została Laura Weselak , opiekun: Anna Kornatowska-Grzywacz. Patronat nad konkursem objęli Polski Związek Łowiecki w Rzeszowie, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Głogowa Małopolskiego. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród  dzieci  i młodzieży oraz rozwijanie  wyobraźni twórczej. Gratulujemy Laurze sukcesu i życzymy kolejnych.

 

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.